Web Tasarım

Web tasarım işi ciddi bir iştir!

İşyeriniz, dükkanınız ya da ofisiniz ne kadar önemliyse, web siteniz de o kadar önemlidir.

Web sitesi sizin kurumsal bakış açınızı, vizyonunuzu yansıtır. Web siteniz dijital dünyadaki vitrininizdir. 

Özenilmeden yapılan, ilgilenilmeyen vasat bir web sitesi yüzünden, Kurumsal imajınızı zedeleyebilirsiniz.

Web sitenizi ya hiç yaptırmayın ya da profesyonel bir hizmet almak için bize ulaşın!

 

 

Para vermeye ne gerek var ki? Bizim yeğen yapar!

Web tasarım hizmeti, "yaptım ve bitti." işi değil, sürekli destek almanız gereken bir iştir. Sitenizi sürekli güncelleyebileceğiniz ergonomik bir yönetim paneli ve her an ulaşabileceğiniz bir web tasarımcınız olması gerekmektedir.

Denizli Web Tasarım Firması

Denizli'de web tasarım hizmeti alacağınız birçok firma vardır. Kendini kanıtlamış, web tasarım sektöründe varlığını uzun süredir devam ettiren firmalarla çalışmanız, sizin ve firmanız açısından oldukça önemlidir. Zira denizlide web tasarım işi, öyle bir iştir ki bilgisayar kullanabilen herhangi bir kişi web tasarımcıyım diyerek sizin işinizi yapmak ister. Web tasarım işi sürekli destek almanız gereken bir iştir. Denizlide pazardan bir limon veya patates almıyorsunuz. Web sitesi yaptırdığınızda bir nevi abonelik hizmeti gibi bir şey satın alıyorsunuz. E-postalarınızın kesilmemesi ve sitenizin sürekli yayında olması gerekiyor. Sitede herhanbi bir değişiklik yapmak istediğinizde yaptırdığınız kişi ulaşılabilir olması gerekiyor.  
 

Alan adı ve hosting takibi


Alan adlarınızın ve hostinglerinizin zamanı takip edilmesi gerekiyor. Zira Alan adınızı kaybederseniz, şirket için yaptırdığınız tabelada, kartvizitte veya herhangi bir basılı reklam aracında web siteniz ve e-mail adresiniz yazıyorsa yatırımlarınızın boşa gitmesine sebebiyet verebilir.

Aynı şekilde yıllardır yazışmalarda kullandığınız ve her yere duyurduğunuz [email protected] gibi e-mail adresini kaybedebilirsiniz. 

Geri dönüşü olmayan sıkıntılar yaşamamak için, yoldan geçene birine web sitenizi yaptırmayın. Denizli'de birçok yaptığımız iş bulunuyor. Referanslarımız arasında tanıdığınız mutlaka birileri vardır. 
 

Bizi müşterilerimize sorun!